Av. ZÜBEYDE DENİZ SEZER, T.C Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde eğitimine başlamış ve 2017 yılında mezun olmuştur. Yasal Stajına Hansu Avukatlık Bürosu’nda başlamış ve bitirmiştir. Ek olarak Anadolu Üniversitesi Açık öğretim Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde 2. Sınıf öğrencisidir.

Yasal Stajı süresince özellikle Basın Hukukundan kaynaklanan uyuşmazlıklar ile İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku başta olmak üzere Sözleşmeler Hukuku, Bilişim Hukuku, Ceza Hukuk, Tazminat Hukuku ve İcra-İflas Hukuku kaynaklı uyuşmazlıklar ile bu uyuşmazlıklar ile ilgili davaların takibi ve süreçlerinin yürütülmesi hususlarında tecrübe kazanmıştır.

Mart 2017 itibari ile Hansu Avukatlık Bürosu ailesine katılarak Hansu Avukatlık Bürosu’nun dünya çapında sektör lideri olan geniş ve kapsamlı müvekkil yelpazesinde hukukun her alanında danışmanlık veren, tüm uyuşmazlıklara dair süreçleri takip eden kadrosu yanında temel görevlendirmelerde rol almış, bilgi ve tecrübe sahibi olmuştur. Halen avukat olarak büromuz bünyesinde faaliyetine devam etmekte olan Deniz, aynı zamanda Belçika’nın Gent şehrinde bulunan Gent Üniversitesi’nde Uluslararası Ticaret Hukuku alanındaki yükseklisans eğitimini sürdürmektedir.

 

Ek olarak, pek çok sosyal sorumluluk projelerinde rol almış ve gerek yurt içi gerek yurt dışı projeler ile eğitim öğretim hayatında kazandığı tecrübeyi iş hayatına aktarmıştır. Büromuzun yurt dışı ile iletişiminin sağlanması noktasında görevler almakta olup çok iyi derecede İngilizce ve temel derecede Almanca bilmektedir.

Üyelikler: İstanbul Barosu

Baro Sicil: 60047

İLETİŞİM BİLGİLERİ
0216 464 12 12
denizsezer@hansu.av.tr