Bireysel

Hansu Avukatlık Bürosu, yatırımcılara, şirketlere, kurumlara ve yabancı hukuk bürolarına dünya çapında destek vermekte olduğu gibi; Türkiye’de veya yurtdışında ikamet eden ve Türkiye yahut global olarak hukuki desteğe ihtiyacı olan şahıslara da ihtiyaç duyulan her alanda hukuki hizmet vermektedir. Dünya çapındaki kapsamlı geniş ağı ve yabancı kültürler ile hukuk sistemleri hakkında derinlemesine deneyim kazanmış avukatları ile Hansu Avukatlık Bürosu, şahıslara yurtdışında oturum izni ve vatandaşlık alınması, start-upların kurulması, gayrimenkul alımı ve gayrimenkul alım yolu ile vatandaşlık kazanılması, ihalelere katılınması ve yurtdışında yatırım danışmanlığı hususlarında kapsamlı bir yasal rehberlik sağlamaktadır.

Hansu Avukatlık Bürosu, çeşitli sektörlerdeki uzmanlığı ile birlikte, aşağıdaki konular ile sınırlı olmamak üzere hukukun neredeyse tüm alanlarını kapsayan yasal hizmetler vermektedir:

  • Uluslararası ticari pazarda yurtdışından bir ülke seçen şahıslara start-up hukuku bakımından hukuki destek verilmesi
  • Yurtdışında şirket kurulumu veya şube ve temsilcilik açılması süreçlerinde şahıslara hukuki destek verilmesi
  • Yurtdışında gayrimenkul edinimi
  • Vatandaşlık kazanımı, oturma izin belgeleri konusunda hukuki destek
  • Gayrimenkul edinimi yolu ile vatandaşlık kazanılması
  • Yurtdışında ihaleye katılma süreçlerinin yönetilmesi
  • Çalışma izinlerinin alınması
  • Yurtdışı yatırım danışmanlığı konusunda hukuki destek verilmesi

Hansu Avukatlık Bürosu, gerek yerel gerekse de uluslararası iletişim ağı ile müvekkillerine tüm dünyada uzman hukuki destek sağlamaktadır. Bu kapsamda gerek bünyemizdeki avukatlar gerekse de yurtdışında güçlü temaslarımız bulunan hukuk büroları ile süreçler koordineli bir şekilde yürütülmektedir. Hansu Avukatlık Bürosu olarak bizler, her zaman ilgili yabancı hukuk sistemi ve müvekkillerimizin özel gereksinimlerini göz önüne alarak uzman ekipler oluşturmayı taahhüt etmekteyiz. Bu kapsamda farklı ülkeler ve kültürlere ilişkin olarak profesyonel yabancı dil yatkınlığına sahip ekibimiz ile aşağıdaki ülkelerde bulunan şahıslar ve bu ülkelerde yatırım yapmak isteyen şahıslar bakımından yetki alanımız dışında sizlere hizmet vermekteyiz:

Alman Masası: [email protected]

Birleşik Krallık Masası: [email protected]

Birleşik Arap Emirlikleri ve Körfez Ülkeleri Masası[email protected]

Belçika Masası[email protected]

İtalya Masası[email protected]

Menü