SECTORS

EĞİTİM ve TURİZM YATIRIMLARI

Turizm sektörü, yüksek döviz gelirleri ve istihdama katkısı sebebiyle Türkiye‘nin önde gelen sektörlerinden biridir. Son yıllarda turizm ve otelcilik sektöründe yapılan yatırımlarda dikkat çekici bir büyüme olmasına rağmen, devlet tarafından sağlanan teşvikler sayesinde, yeni girişimler için önemli fırsatlar halen mevcuttur. Bu bağlamda, oteller, seyahat acenteleri ve turizm alanında faaliyet gösteren tüm şirketler, sözleşmelerin hazırlanış sürecinde uzman avukatlarımızın bilgi ve deneyiminden yararlanabilir. Avukatlık Büromuz bu kapsamda yatırımlarınızın hukuki açıdan değerlendirmesini yapıp risklerinizi minimize eden öneriler sunmaktadır.

Kamu ve özel sektörün ortaklaşa hareket ettiği eğitim alanında ise, yeni okul ve üniversite yatırımları, mevcut okulların kapasitelerinin artırılması veya modernizasyonuna yönelik yatırımlar ülkemizde hız kesmeden devam etmektedir. Bu nedenle sektöre ilişkin özel yasal düzenleme ve teşvikler konusunda uzman avukatlarımız ile çalışarak, hedefleriniz doğrultusunda stratejik çözümler elde edebilirsiniz.

 

GET IN TOUCH

If you have any further questions or would like to discuss your requirements in detail, please complete the Contact Form and we will be in touch shortly.

Latest Articles

Menü

Contact Form