Enerji Projeleri Hukuku

Enerji Projeleri Hukuku

İçerik Hazırlanıyor…

Enerji Projeleri Hukuku

Enerji Projeleri Hukuku, Petrol Hukuku ve Maden Hukuku alanında geniş tecrübeye sahip büromuz müvekkillerimizi Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK), Maden İşleri Genel Müdürlüğü ve Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğü önünde temsil etmektedir.

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Her türlü enerji ihalesiyle ilgili kapsamlı hukuki yardım sağlıyoruz ve müşterilerimize enerji piyasasındaki özelleştirme ihalelerine ilişkin durum tespiti raporları hazırlıyoruz. Hizmetlerimiz arasında rafineri, işleme, petrol, depolama, iletim ve dağıtım lisansları, başvuru belgelerinin yasal olarak incelenmesi, başvuru sürecinin desteklenmesi ve sonuçlandırılması, şirketler ve yatırımcılar için ilgili mevzuat ve düzenlemeler hakkında genel yasal tavsiye gibi lisansların alınması bulunmaktadır. enerji sektöründe. Buna ek olarak, lisans sahipleri (örn. Dağıtım lisansı, bayi lisansı), alt sözleşmeler, bayi sözleşmeleri ve münhasır dağıtım sözleşmeleri arasında sözleşme hazırlanması ve müzakere edilmesini tavsiye ederiz. Hukuk firmamızın bir diğer odak noktası ise bir yanda müşterilerimiz ve diğer yanda Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK), Maden İşleri Genel Müdürlüğü ve Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğü arasındaki yasal koordinasyonun yönetimi ve uygulanmasıdır.

Tavsiye dahil önemli ticari uygulamalar:

– Başından sonuna kadar Ceyhan / Türkiye’de bulunan Türkiye’nin en büyük enerji projelerinden birine ana hukuk müşavirliği yapmıştır.

– Uluslararası kuruluşlarla yapılan özelleştirme ihalesi konusunda Türkiye’nin en büyük elektrik dağıtım kuruluşunun temsilcisi olarak görev yapmıştır.

– Yerel makamlardan ilgili izinlerin alınması, uygun mülkün seçimi, sözleşmelerin hazırlanması, yapım süreci ve işletme de dahil olmak üzere güneş enerjisi santralleri projeleri konusunda müşterilere sayısız yardımda bulunuldu.

 

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ

Başka sorularınız varsa lütfen aşağıdaki iletişim Formunu doldurun, kısa süre içinde sizinle iletişime geçeceğiz.

İlgili Makaleler

Menü

Contact Form