Girişimcilik Hukuku ve Start-Up Şirketleri Hukuku

Girişimcilik Hukuku ve Start-Up Şirketleri Hukuku

İçerik Hazırlanıyor…

Girişimcilik Hukuku ve Start-Up Şirketleri Hukuku

Avukatlık Büromuz, Girişimcilik Hukuku ve Start-Up Hukuku kapsamında sonuç odaklı bir strateji tespit edilmesi amacıyla şirketlere ve yatırımcılara en kapsamlı şekilde hukuk hizmeti sunmaktadır.

Girişimcilik ve start-up hukuku, girişimcilerin faaliyetlerinin kanuna uygun bir şekilde ilerlemesi amacı ile ortaya çıkmış olup ticari hayatı şekillendiren pek çok hukuksal düzenleme ile yakın ilişkisi bulunmaktadır. Bu kapsamda girişimciler ile yatırımcılar arasındaki hukuk düzeni gün geçtikçe önem kazanmakta olup girişimcilerin de faaliyetlerini hukuka uygun yürütmesini sağlamak, hukuki ihtilafları engellemek, girişimleri korumak, doğru şirket türünü seçmek ve sözleşmesel ilişkilerini sağlıklı bir şekilde yürütmek için hukuki destek almaları gerekmektedir.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Avukatlık Büromuz, yeni kurulan/kurulacak girişimlere ve meslek yatırımcılarına sonuç odaklı stratejiler belirlemek hususunda hukuki destek sağlamakta olup, yeni bir girişimin karşılaşabileceği sorunlar ile ilgili her türlü konuda hukuki hizmet vermektedir.

Bunun yanı sıra Avukatlık Büromuz, kurulan/kurulacak olan girişimlerin faaliyet alanı kapsamında, bu alanda karşılaşılabilecekleri hukuki sorunların belirlenmesi ve çözümü hususunda, alanında uzmanlaşmış avukat ve danışman kadrosu ile birlikte, girişimlere hukuki hizmet ve destek sağlamaktadır.

Kimlere Yardımcı Oluyoruz?

Avukatlık Büromuz girişimcilik ve start-up hukuku kapsamında başta teknoloji şirketleri olmak üzere tüm girişim şirketlerine, faaliyetlerine başladıkları andan itibaren hukuki destek sunmaktadır. Gerek şirketlerin kurucuları gerekse de yatırımcılar ile çalışma hususlarında deneyime sahip avukatlarımız ile şirketlerin ve yatırımcıların tüm faaliyet ve yatırım süreçleri ile bu süreçlerin başarılı bir şekilde yönetilmesine dair avukatlık hizmeti sunmakta olup, girişimlerin ve yatırımların başarılı bir şekilde sonuçlanması hedeflenmektedir.

 

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ

Başka sorularınız varsa lütfen aşağıdaki iletişim Formunu doldurun, kısa süre içinde sizinle iletişime geçeceğiz.

İlgili Makaleler

Menü

Contact Form