HANSU AVUKATLIK BÜROSU İNTERNET SİTESİ KULLANIM ŞARTLARI

1. Hüküm ve Koşullar

Kullanım şartlarımız kapsamında vermiş olduğumuz hüküm ve koşullar internet sitemizi kullanımınıza ilişkindir. Ziyaret etmiş olduğunuz sitenin mülkiyeti HANSU Avukatlık Bürosu’na aittir ve yine HANSU Avukatlık Bürosu tarafından yönetilmektedir. HANSU Avukatlık Bürosu, internet sitesinde, sitede yer verilen bilgi, görsel, makale gibi dosyalarda ve kullanım koşullarında her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

İnternet Sitemize erişmeniz ve sitemizi kullanmanız durumunda, aşağıda yer alan şartları okumuş, anlamış ve kabul etmiş olmaktasınız. Bu nedenle yer verilen şartları dikkatlice okumanızı tavsiye etmekteyiz.

2. Sorumluluk

İnternet sitemiz HANSU Avukatlık Bürosu’nun uzmanlık alanları ile çalışma yürütmekte olduğu hukuki konulara ilişkin birtakım bilgi, doküman, makale ve görseli siz ziyaretçilerimize sunmaktadır. Sitemiz Türkiye Barolar Birliği’nin uygulama, yönetmelik ve kurallarına uygun olarak tasarlanmıştır. Bu sitedeki hiçbir bilgi herhangi bir servisin reklamı anlamına gelmemekte olup;  ticari, reklam veya potansiyel müvekkillere ulaşma gibi amaçlar taşımamaktadır.

Sitemizdeki bilgiler ve dosyalar yalnızca, siz ziyaretçilerimizi bilgilendirmek maksatlı hazırlanmış olup; hukuki görüş niteliği taşımamaktadır. Her uyuşmazlığın kendi içinde değerlendirilmesi gerektiğinden, olası bir uyuşmazlıkta doğrudan konunun uzmanına danışılması gereklidir. Bu nedenlerle sitemizde yer alan bilgilendirmelerin, hukuki görüş olduğunun kabulüyle, hukuki uyuşmazlıklar kapsamında kullanılması doğru olmayacaktır. Uzmanlığımız olan bir konuda hukuki destek ve mütalaaya ihtiyaç duymanız durumunda, iletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

HANSU Avukatlık Bürosu olarak, internet sitemiz ve sitemizde yer alan bilgilendirmelerin her daim güncel kalmasında üstün bir özen göstermekteyiz. Lakin sitemizde yer alan bilgilerin dayandığı kanun, yönetmelik ve uygulamalarda değişiklik yaşanması durumunda; sitemizde yer alan bilgi ve dosyalar güncelliğini yitirebilir. Bu sebeple sitemizde yer alan bilgilerin; doğruluğu, güncelliği, bütünlüğü veya amaca uygunluğu üzerine hiçbir şekilde garanti vermemekteyiz.

Sitemizde yer alan bilgilerin güvenilir kaynaklardan temini noktasında üstün bir gayret sergilemekteysek de sitemizde yer alan bilgilerde hata ve yanılma payı mevcuttur. Bu sebeple sitemizde yer alan bilgilerde bulunabilecek hatalar, eksiklikler, yanlışlıklar ile sitemizde bulunan bilgilerin kullanılması sonucu oluşan kayıp ve zarardan HANSU Avukatlık Bürosu olarak sorumlu tutulmamız mümkün değildir.

HANSU Avukatlık Bürosu, üçüncü şahıslarca yayınlanan bilgi ve malzeme ile ilgili olarak herhangi bir sorumluluk kabul etmemekte olup; bu yayınlar dâhilinde yer alan bilgi, beyan ve görüşleri doğrudan veya dolaylı olarak onaylamamaktadır. HANSU Avukatlık Bürosu üçüncü şahıslara ait olan, gerçeğe ve yayın politikasına uygun olmadığını düşündüğü bilgileri siteden çıkarma hakkını saklı tutmaktadır.

Tüm bunlarla birlikte sitemizden başka sitelere verilen bağlantılar yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Bu durum, bağlantısı verilen site ve bu siteden bağlantı verilecek diğer sitelerde yer alan içeriklerin tarafımızca denetlendiği, söz konusu içerikleri onayladığımız ve güvenilir içerik olarak gördüğümüz anlamına gelmemektedir. Bu sebeple mevzubahis edilen içeriklerden HANSU Avukatlık Bürosu olarak sorumlu tutulmamız mümkün değildir.

3. Fikri Mülkiyet

Aksi HANSU Avukatlık Bürosu tarafından açıkça belirtilmedikçe, internet sitemizde yer alan; logo, bilgi, belge, görsel, makale gibi dosyaların tamamının mülkiyeti ve kullanım hakkı HANSU Avukatlık Bürosu’na aittir. Bu sebeple yazılı iznimiz alınmaksızın, internet sitemizde yer alan logo, bilgi, belge, görsel, makale gibi verilerimizi kopyalamanız, çoğaltmanız, şahsi yahut ticari amaçlar çerçevesinde kullanmanız mümkün değildir. HANSU Avukatlık Bürosu’nun yazılı izni olmadıkça, HANSU Avukatlık Bürosu tarafından hazırlanan işbu siteye link oluşturulması kesinlikle yasaktır.

HANSU Avukatlık Bürosu aykırı kullanımın tespiti durumunda, tüm hukuki başvuru ve dava haklarını saklı tutmaktadır.

4. Gizlilik Politikamız ve Aydınlatma Metni

Hazırlamış olduğumuz birtakım bilgilendirme, makale veya görsel en iyi şekilde siz ziyaretçilerimizin ilgisine ve bilgisine sunabilmemiz adına; e-posta adresiniz, telefon numaranız, isim ve soy isim gibi bir kısım kişisel bilgilerinize ihtiyaç duyma olasılığımız bulunmaktadır. Belirtilen kişisel verilerinizin; nasıl kaydedildiği, saklandığı ve kullanıldığı hususları hakkında bilgi edinmek için; HANSU Avukatlık Bürosu Aydınlatma Metni’ni inceleyiniz. Daha fazla bilgilendirme için büromuzla iletişime geçebilirsiniz.

İnternet sitemizi ziyaret etmeniz veya herhangi bir iletişim aracı ile HANSU Avukatlık Bürosu’na kişisel veri ve bilgi göndermeniz, büromuz ile tarafınız arasında doğrudan avukat-müvekkil ilişkisi oluşturmayacaktır. Büromuz ile avukat-müvekkil ilişkisi kurabilmeniz için, büromuz ile avukatlık hizmet sözleşmesi imzalamanız ve gerekli yetkileri içeren bir vekâletname çıkarmanız gerekmektedir.

5. Uygulanacak Hukuk

Yer verile şartların ihlal edilmesi durumunda uygulanacak hukuk; Türk hukuku olup; her türlü uyuşmazlıkta İstanbul (Çağlayan) Mahkemeleri münhasıran yetkilidir.

Menü