E-Ticaret Hukuku / Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri

E-Ticaret Hukuku / Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri

İçerik Hazırlanıyor…

E-Ticaret Hukuku / Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri

İnternet, bireylerin ve şirketlerin en son teknolojik gelişmeleri kullanarak yasal işlemler yapabileceği bir alan haline gelmiştir. Bu nedenle, ülkeler söz konusu işlemleri yasal bir temele oturtmak amacıyla çeşitli düzenlemeler yapmıştır. Avukatlık Büromuz, müvekkillerine “online” olarak yaptıkları ticari işlemler için hukuki hizmetler sunmaktadır.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Çok uluslu bir şirket veya bir girişim, “start-up” fark etmeksizin; şirketin faaliyet alanı ne kadar karmaşık veya şirketin maddi varlığı ne olursa olsun, “internet” ve “ödeme” kavramlarının birbirinden ayrılması mümkün değildir. Yine aynı şekilde e-ticaret, elektronik para ve elektronik ödeme yöntemlerinde her gün yeni bir gelişmenin yaşandığı göz önüne alındığında söz konusu kavramların hukuk dünyasından bağımsız olarak düşünülemeyeceği de ortadadır. Bu kapsamda Avukatlık Büromuz, e-ticaret, elektronik para ve elektronik ödeme alanlarında yeni düzenlemeleri takip etmek ve E-Ticaret Tüketici Hukuku, E-Ticaret Sözleşme Hukuku, E-Ticaret Veri Koruması, E-Ticaret Bankacılık Hukuku E-Ticaret Fikri Mülkiyet Hukuku ve E-Ticaret Rekabet Hukuku alanlarında müvekkillerine hukuki hizmet sunma noktasında deneyimli bir ekibe sahiptir.

Kimlere Yardım Ediyoruz?

Müvekkillerimizin bir tüketici, start-up şirketi veya çok uluslu bir şirket olması fark etmeksizin; tüm müvekkillerimize yukarıda bahsi geçen kapsamlarda E-Ticaret Hukuku’nun her alanında hukuki destek vermekte olup müvekkillerimiz adına oluşabilecek zararları minimuma indirmek için titizlikle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ

Başka sorularınız varsa lütfen aşağıdaki iletişim Formunu doldurun, kısa süre içinde sizinle iletişime geçeceğiz.

İlgili Makaleler

Menü

Contact Form